1: Grażyna - Remigiusz

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Małgosia - Zdzisiu 1NS 1 E +1 -90 33.33% 33.33%
2NS 4 E -2 +100 83.33% 58.33%
3NS 3 W = -140 33.33% 50.00%
2 Marek - Witek B 4NS 4 pasy 0 33.33% 45.83%
5NS 1 N +1 +120 100.00% 56.67%
6NS 2 N = +110 16.67% 50.00%
3 Marek - Zdzisiu F 7NS 2 N -1 -100 50.00% 50.00%
8NS 3 W -1 +50 100.00% 56.25%
9NS 3 W = -140 33.33% 53.70%
4 Halina - Jurek 10NS 5 E -1 +100 83.33% 56.67%
11NS 5x W -1 +100 66.67% 57.58%
12NS 3 N = +140 66.67% 58.33%
5 Basia - Tadziu 13NS 3 W -1 +100 83.33% 60.26%
14NS 2 E +1 -140 66.67% 60.71%
15NS 3 N = +140 33.33% 58.89%
6 Emil - Waldek 16NS 2 W -1 +100 66.67% 59.37%
17NS 4 E = -420 16.67% 56.86%
18NS 4 W +3 -510 33.33% 55.56%
7 Andrzej - Andrzej 19NS 3 N +2 +200 0.00% 52.63%
20NS 3 S +1 +630 16.67% 50.83%
21NS 1 E +3 -170 16.67% 49.21%
wynik 49.21%
miejsce 5
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 20-04-2022 21:33:18
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

2: Małgosia - Zdzisiu

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Grażyna - Remigiusz 1EW 1 E +1 -90 66.67% 66.67%
2EW 4 E -2 +100 16.67% 41.67%
3EW 3 W = -140 66.67% 50.00%
2 Marek - Zdzisiu F 10EW 5 E +1 -620 66.67% 54.17%
11EW 4 N -1 -50 66.67% 56.67%
12EW 1 N +1 +120 83.33% 61.11%
3 Basia - Tadziu 19EW 4 N +1 +450 33.33% 57.14%
20EW 3 N +1 +630 83.33% 60.42%
21EW 4 E -1 +50 0.00% 53.70%
4 Andrzej - Andrzej 13NS 2 W +1 -150 16.67% 50.00%
14NS 3 E +1 -170 16.67% 46.97%
15NS 5x W -3 +500 100.00% 51.39%
5 Marek - Witek B 16EW 3 N -1 -50 100.00% 55.13%
17EW 4 E = -420 83.33% 57.14%
18EW 4 E +2 -480 33.33% 55.56%
6 Halina - Jurek 7NS 3x N -2 -500 0.00% 52.08%
8NS 3 E +1 -430 16.67% 50.00%
9NS 3 E +1 -170 0.00% 47.22%
7 Emil - Waldek 4NS 3 W = -600 0.00% 44.74%
5NS 2 W +1 -140 16.67% 43.33%
6NS 2 N = +110 16.67% 42.06%
wynik 42.06%
miejsce 7
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 20-04-2022 21:33:18
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

3: Basia - Tadziu

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Halina - Jurek 4NS 3 E -3 +300 83.33% 83.33%
5NS 3 W = -140 16.67% 50.00%
6NS 2 N = +120 83.33% 61.11%
2 Emil - Waldek 7EW 2 W -3 +300 0.00% 45.83%
8EW 2 S -2 -100 33.33% 43.33%
9EW 3x W -2 +500 0.00% 36.11%
3 Małgosia - Zdzisiu 19NS 4 N +1 +450 66.67% 40.48%
20NS 3 N +1 +630 16.67% 37.50%
21NS 4 E -1 +50 100.00% 44.44%
4 Marek - Zdzisiu F 16NS 2 W -1 +100 66.67% 46.67%
17NS 2 E +2 -170 83.33% 50.00%
18NS 3 E = -110 100.00% 54.17%
5 Grażyna - Remigiusz 13EW 3 W -1 +100 16.67% 51.28%
14EW 2 E +1 -140 33.33% 50.00%
15EW 3 N = +140 66.67% 51.11%
6 Andrzej - Andrzej 1EW 4 S = +130 0.00% 47.92%
2EW 3 W = -110 100.00% 50.98%
3EW 2 S -1 -50 33.33% 50.00%
7 Marek - Witek B 10EW 3x S -3 -800 100.00% 52.63%
11EW 2 N +1 +140 0.00% 50.00%
12EW 1 N +1 +120 83.33% 51.59%
wynik 51.59%
miejsce 4
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 20-04-2022 21:33:18
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

4: Halina - Jurek

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Basia - Tadziu 4EW 3 E -3 +300 16.67% 16.67%
5EW 3 W = -140 83.33% 50.00%
6EW 2 N = +120 16.67% 38.89%
2 Andrzej - Andrzej 16NS 3 W -1 +100 66.67% 45.83%
17NS 3 E +1 -170 83.33% 53.33%
18NS 5x W +1 -750 0.00% 44.44%
3 Marek - Witek B 13NS 1 E +2 -150 16.67% 40.48%
14NS 4 E -1 +50 100.00% 47.92%
15NS 3 N +2 +200 66.67% 50.00%
4 Grażyna - Remigiusz 10EW 5 E -1 +100 16.67% 46.67%
11EW 5x W -1 +100 33.33% 45.45%
12EW 3 N = +140 33.33% 44.44%
5 Emil - Waldek 19EW 4 N +1 +450 33.33% 43.59%
20EW 3 S +2 +660 16.67% 41.67%
21EW 3 E +1 -170 83.33% 44.44%
6 Małgosia - Zdzisiu 7EW 3x N -2 -500 100.00% 47.92%
8EW 3 E +1 -430 83.33% 50.00%
9EW 3 E +1 -170 100.00% 52.78%
7 Marek - Zdzisiu F 1NS 3 W -1 +50 66.67% 53.51%
2NS 5 E -2 +100 83.33% 55.00%
3NS 4 W -1 +100 100.00% 57.14%
wynik 57.14%
miejsce 3
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 20-04-2022 21:33:18
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

5: Marek - Witek B

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Andrzej - Andrzej 7NS 4 S -1 -100 50.00% 50.00%
8NS 3 W +1 -430 16.67% 33.33%
9NS 3 N -2 -100 66.67% 44.44%
2 Grażyna - Remigiusz 4EW 4 pasy 0 66.67% 50.00%
5EW 1 N +1 +120 0.00% 40.00%
6EW 2 N = +110 83.33% 47.22%
3 Halina - Jurek 13EW 1 E +2 -150 83.33% 52.38%
14EW 4 E -1 +50 0.00% 45.83%
15EW 3 N +2 +200 33.33% 44.44%
4 Emil - Waldek 1EW 3x N -1 -100 100.00% 50.00%
2EW 4 E -1 +50 66.67% 51.52%
3EW 2 S -3 -150 100.00% 55.56%
5 Małgosia - Zdzisiu 16NS 3 N -1 -50 0.00% 51.28%
17NS 4 E = -420 16.67% 48.81%
18NS 4 E +2 -480 66.67% 50.00%
6 Marek - Zdzisiu F 19EW 4 N +1 +450 33.33% 48.96%
20EW 3 S +2 +660 16.67% 47.06%
21EW 2 W +1 -110 33.33% 46.30%
7 Basia - Tadziu 10NS 3x S -3 -800 0.00% 43.86%
11NS 2 N +1 +140 100.00% 46.67%
12NS 1 N +1 +120 16.67% 45.24%
wynik 45.24%
miejsce 6
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 20-04-2022 21:33:18
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

6: Andrzej - Andrzej

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Marek - Witek B 7EW 4 S -1 -100 50.00% 50.00%
8EW 3 W +1 -430 83.33% 66.67%
9EW 3 N -2 -100 33.33% 55.56%
2 Halina - Jurek 16EW 3 W -1 +100 33.33% 50.00%
17EW 3 E +1 -170 16.67% 43.33%
18EW 5x W +1 -750 100.00% 52.78%
3 Emil - Waldek 10NS 6 E -1 +100 83.33% 57.14%
11NS 4x N -1 -100 0.00% 50.00%
12NS 4 S +1 +650 100.00% 55.56%
4 Małgosia - Zdzisiu 13EW 2 W +1 -150 83.33% 58.33%
14EW 3 E +1 -170 83.33% 60.61%
15EW 5x W -3 +500 0.00% 55.56%
5 Marek - Zdzisiu F 4NS 4 W -3 +300 83.33% 57.69%
5NS 2 W = -110 66.67% 58.33%
6NS 2 N = +120 83.33% 60.00%
6 Basia - Tadziu 1NS 4 S = +130 100.00% 62.50%
2NS 3 W = -110 0.00% 58.82%
3NS 2 S -1 -50 66.67% 59.26%
7 Grażyna - Remigiusz 19EW 3 N +2 +200 100.00% 61.40%
20EW 3 S +1 +630 83.33% 62.50%
21EW 1 E +3 -170 83.33% 63.49%
wynik 63.49%
miejsce 1
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 20-04-2022 21:33:18
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

7: Marek - Zdzisiu F

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Emil - Waldek 13NS 3 W -1 +100 83.33% 83.33%
14NS 2 E +2 -170 16.67% 50.00%
15NS 3 W = -140 0.00% 33.33%
2 Małgosia - Zdzisiu 10NS 5 E +1 -620 33.33% 33.33%
11NS 4 N -1 -50 33.33% 33.33%
12NS 1 N +1 +120 16.67% 30.56%
3 Grażyna - Remigiusz 7EW 2 N -1 -100 50.00% 33.33%
8EW 3 W -1 +50 0.00% 29.17%
9EW 3 W = -140 66.67% 33.33%
4 Basia - Tadziu 16EW 2 W -1 +100 33.33% 33.33%
17EW 2 E +2 -170 16.67% 31.82%
18EW 3 E = -110 0.00% 29.17%
5 Andrzej - Andrzej 4EW 4 W -3 +300 16.67% 28.21%
5EW 2 W = -110 33.33% 28.57%
6EW 2 N = +120 16.67% 27.78%
6 Marek - Witek B 19NS 4 N +1 +450 66.67% 30.21%
20NS 3 S +2 +660 83.33% 33.33%
21NS 2 W +1 -110 66.67% 35.19%
7 Halina - Jurek 1EW 3 W -1 +50 33.33% 35.09%
2EW 5 E -2 +100 16.67% 34.17%
3EW 4 W -1 +100 0.00% 32.54%
wynik 32.54%
miejsce 8
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 20-04-2022 21:33:18
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

8: Emil - Waldek

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Marek - Zdzisiu F 13EW 3 W -1 +100 16.67% 16.67%
14EW 2 E +2 -170 83.33% 50.00%
15EW 3 W = -140 100.00% 66.67%
2 Basia - Tadziu 7NS 2 W -3 +300 100.00% 75.00%
8NS 2 S -2 -100 66.67% 73.33%
9NS 3x W -2 +500 100.00% 77.78%
3 Andrzej - Andrzej 10EW 6 E -1 +100 16.67% 69.05%
11EW 4x N -1 -100 100.00% 72.92%
12EW 4 S +1 +650 0.00% 64.81%
4 Marek - Witek B 1NS 3x N -1 -100 0.00% 58.33%
2NS 4 E -1 +50 33.33% 56.06%
3NS 2 S -3 -150 0.00% 51.39%
5 Halina - Jurek 19NS 4 N +1 +450 66.67% 52.56%
20NS 3 S +2 +660 83.33% 54.76%
21NS 3 E +1 -170 16.67% 52.22%
6 Grażyna - Remigiusz 16EW 2 W -1 +100 33.33% 51.04%
17EW 4 E = -420 83.33% 52.94%
18EW 4 W +3 -510 66.67% 53.70%
7 Małgosia - Zdzisiu 4EW 3 W = -600 100.00% 56.14%
5EW 2 W +1 -140 83.33% 57.50%
6EW 2 N = +110 83.33% 58.73%
wynik 58.73%
miejsce 2
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 20-04-2022 21:33:18
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com