1: Basia - Tadziu

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Rysiu - Jurek K 1NS 5 N = +450 66.67% 66.67%
2NS 1 N +3 +180 66.67% 66.67%
3NS 4 N = +420 100.00% 77.78%
2 Małgosia - Zdzisiu 4NS 3 E +2 -660 16.67% 62.50%
5NS 3 N -2 -200 33.33% 56.67%
6NS 1 W +1 -120 50.00% 55.56%
3 Emil - Waldek 7NS 4 E +1 -650 0.00% 47.62%
8NS 1 E = -90 33.33% 45.83%
9NS 3 E -1 +100 33.33% 44.44%
4 Andrzej - Bartek 10NS 1 W = -90 33.33% 43.33%
11NS 3 W -1 +50 100.00% 48.48%
12NS 3 E -5 +250 50.00% 48.61%
5 Marek - Witek 13NS 3 N -1 -100 66.67% 50.00%
14NS 4 W -1 +50 100.00% 53.57%
15NS 3 S +2 +660 50.00% 53.33%
6 Dżoana - Michał 16NS 4 W -1 +100 100.00% 56.25%
17NS 3 S -3 -150 66.67% 56.86%
18NS 6 S -1 -100 16.67% 54.63%
7 Jurek W - Piotr 19NS 4 E -1 +100 83.33% 56.14%
20NS 6 E +1 -1390 66.67% 56.67%
21NS 3 N -3 -300 0.00% 53.97%
wynik 53.97%
miejsce 4
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 13-04-2022 21:42:00
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

2: Rysiu - Jurek K

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Basia - Tadziu 1EW 5 N = +450 33.33% 33.33%
2EW 1 N +3 +180 33.33% 33.33%
3EW 4 N = +420 0.00% 22.22%
2 Emil - Waldek 10EW 2 S -1 -100 100.00% 41.67%
11EW 3 S -1 -50 50.00% 43.33%
12EW 3x E -5 +1100 0.00% 36.11%
3 Marek - Witek 19EW 2 E +1 -140 66.67% 40.48%
20EW 6 E +1 -1460 66.67% 43.75%
21EW 3 N -2 -200 66.67% 46.30%
4 Jurek W - Piotr 13NS 2 E = -90 100.00% 51.67%
14NS 3 E = -400 16.67% 48.48%
15NS 3 N +2 +660 50.00% 48.61%
5 Małgosia - Zdzisiu 16EW 4 S -2 -100 33.33% 47.44%
17EW 4x S -2 -300 66.67% 48.81%
18EW 6 N -1 -100 83.33% 51.11%
6 Andrzej - Bartek 7NS 2 E +3 -200 66.67% 52.08%
8NS 4x E -1 +100 100.00% 54.90%
9NS 2 W -1 +100 33.33% 53.70%
7 Dżoana - Michał 4NS 3 E -1 +100 83.33% 55.26%
5NS 4 N -1 -100 100.00% 57.50%
6NS 1 E +1 -120 50.00% 57.14%
wynik 57.14%
miejsce 1
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 13-04-2022 21:42:00
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

3: Marek - Witek

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Andrzej - Bartek 4NS 3 E +2 -660 16.67% 16.67%
5NS 3 N -2 -200 33.33% 25.00%
6NS 1 W +1 -120 50.00% 33.33%
2 Dżoana - Michał 7EW 2 W +2 -130 0.00% 25.00%
8EW 1 E +1 -110 100.00% 40.00%
9EW 2 E -2 +200 0.00% 33.33%
3 Rysiu - Jurek K 19NS 2 E +1 -140 33.33% 33.33%
20NS 6 E +1 -1460 33.33% 33.33%
21NS 3 N -2 -200 33.33% 33.33%
4 Emil - Waldek 16NS 5 E = -600 33.33% 33.33%
17NS 5x W -1 +100 100.00% 39.39%
18NS 1 S +3 +130 66.67% 41.67%
5 Basia - Tadziu 13EW 3 N -1 -100 33.33% 41.03%
14EW 4 W -1 +50 0.00% 38.10%
15EW 3 S +2 +660 50.00% 38.89%
6 Jurek W - Piotr 1EW 4 N +1 +450 33.33% 38.54%
2EW 2 N +3 +210 0.00% 36.27%
3EW 3 E -1 +100 33.33% 36.11%
7 Małgosia - Zdzisiu 10EW 2 W -1 +100 16.67% 35.09%
11EW 2 N -1 -50 50.00% 35.83%
12EW 3 N +2 +200 100.00% 38.89%
wynik 38.89%
miejsce 8
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 13-04-2022 21:42:00
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

4: Andrzej - Bartek

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Marek - Witek 4EW 3 E +2 -660 83.33% 83.33%
5EW 3 N -2 -200 66.67% 75.00%
6EW 1 W +1 -120 50.00% 66.67%
2 Jurek W - Piotr 16NS 4 W +1 -650 0.00% 50.00%
17NS 5x S -3 -500 0.00% 40.00%
18NS 4 N +1 +650 100.00% 50.00%
3 Małgosia - Zdzisiu 13NS 2 E +1 -140 33.33% 47.62%
14NS 3 W = -400 16.67% 43.75%
15NS 3 S +2 +660 50.00% 44.44%
4 Basia - Tadziu 10EW 1 W = -90 66.67% 46.67%
11EW 3 W -1 +50 0.00% 42.42%
12EW 3 E -5 +250 50.00% 43.06%
5 Dżoana - Michał 19EW 1 E +3 -170 100.00% 47.44%
20EW 7x E -1 +200 0.00% 44.05%
21EW 4x E -2 +300 33.33% 43.33%
6 Rysiu - Jurek K 7EW 2 E +3 -200 33.33% 42.71%
8EW 4x E -1 +100 0.00% 40.20%
9EW 2 W -1 +100 66.67% 41.67%
7 Emil - Waldek 1NS 4 N +1 +450 66.67% 42.98%
2NS 3 N +1 +170 33.33% 42.50%
3NS 3 W = -140 33.33% 42.06%
wynik 42.06%
miejsce 7
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 13-04-2022 21:42:00
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

5: Małgosia - Zdzisiu

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Jurek W - Piotr 7NS 4 E = -620 33.33% 33.33%
8NS 3 N -1 -50 66.67% 50.00%
9NS 1 E -1 +100 33.33% 44.44%
2 Basia - Tadziu 4EW 3 E +2 -660 83.33% 54.17%
5EW 3 N -2 -200 66.67% 56.67%
6EW 1 W +1 -120 50.00% 55.56%
3 Andrzej - Bartek 13EW 2 E +1 -140 66.67% 57.14%
14EW 3 W = -400 83.33% 60.42%
15EW 3 S +2 +660 50.00% 59.26%
4 Dżoana - Michał 1EW 3 N +2 +200 100.00% 63.33%
2EW 2 S +1 +110 100.00% 66.67%
3EW 4 W +1 -650 100.00% 69.44%
5 Rysiu - Jurek K 16NS 4 S -2 -100 66.67% 69.23%
17NS 4x S -2 -300 33.33% 66.67%
18NS 6 N -1 -100 16.67% 63.33%
6 Emil - Waldek 19EW 4 E -1 +100 16.67% 60.42%
20EW 6x E = -1540 100.00% 62.75%
21EW 5 S = +600 0.00% 59.26%
7 Marek - Witek 10NS 2 W -1 +100 83.33% 60.53%
11NS 2 N -1 -50 50.00% 60.00%
12NS 3 N +2 +200 0.00% 57.14%
wynik 57.14%
miejsce 1
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 13-04-2022 21:42:00
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

6: Jurek W - Piotr

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Małgosia - Zdzisiu 7EW 4 E = -620 66.67% 66.67%
8EW 3 N -1 -50 33.33% 50.00%
9EW 1 E -1 +100 66.67% 55.56%
2 Andrzej - Bartek 16EW 4 W +1 -650 100.00% 66.67%
17EW 5x S -3 -500 100.00% 73.33%
18EW 4 N +1 +650 0.00% 61.11%
3 Dżoana - Michał 10NS 1 E -1 +100 83.33% 64.29%
11NS 2 E = -110 0.00% 56.25%
12NS 3 E -5 +250 50.00% 55.56%
4 Rysiu - Jurek K 13EW 2 E = -90 0.00% 50.00%
14EW 3 E = -400 83.33% 53.03%
15EW 3 N +2 +660 50.00% 52.78%
5 Emil - Waldek 4NS 3 E -1 +100 83.33% 55.13%
5NS 3 N -2 -200 33.33% 53.57%
6NS 1 W +1 -120 50.00% 53.33%
6 Marek - Witek 1NS 4 N +1 +450 66.67% 54.17%
2NS 2 N +3 +210 100.00% 56.86%
3NS 3 E -1 +100 66.67% 57.41%
7 Basia - Tadziu 19EW 4 E -1 +100 16.67% 55.26%
20EW 6 E +1 -1390 33.33% 54.17%
21EW 3 N -3 -300 100.00% 56.35%
wynik 56.35%
miejsce 3
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 13-04-2022 21:42:00
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

7: Emil - Waldek

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Dżoana - Michał 13NS 2 S -4 -400 0.00% 0.00%
14NS 2 E +2 -180 66.67% 33.33%
15NS 3 S +2 +660 50.00% 38.89%
2 Rysiu - Jurek K 10NS 2 S -1 -100 0.00% 29.17%
11NS 3 S -1 -50 50.00% 33.33%
12NS 3x E -5 +1100 100.00% 44.44%
3 Basia - Tadziu 7EW 4 E +1 -650 100.00% 52.38%
8EW 1 E = -90 66.67% 54.17%
9EW 3 E -1 +100 66.67% 55.56%
4 Marek - Witek 16EW 5 E = -600 66.67% 56.67%
17EW 5x W -1 +100 0.00% 51.52%
18EW 1 S +3 +130 33.33% 50.00%
5 Jurek W - Piotr 4EW 3 E -1 +100 16.67% 47.44%
5EW 3 N -2 -200 66.67% 48.81%
6EW 1 W +1 -120 50.00% 48.89%
6 Małgosia - Zdzisiu 19NS 4 E -1 +100 83.33% 51.04%
20NS 6x E = -1540 0.00% 48.04%
21NS 5 S = +600 100.00% 50.93%
7 Andrzej - Bartek 1EW 4 N +1 +450 33.33% 50.00%
2EW 3 N +1 +170 66.67% 50.83%
3EW 3 W = -140 66.67% 51.59%
wynik 51.59%
miejsce 5
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 13-04-2022 21:42:00
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

8: Dżoana - Michał

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Emil - Waldek 13EW 2 S -4 -400 100.00% 100.00%
14EW 2 E +2 -180 33.33% 66.67%
15EW 3 S +2 +660 50.00% 61.11%
2 Marek - Witek 7NS 2 W +2 -130 100.00% 70.83%
8NS 1 E +1 -110 0.00% 56.67%
9NS 2 E -2 +200 100.00% 63.89%
3 Jurek W - Piotr 10EW 1 E -1 +100 16.67% 57.14%
11EW 2 E = -110 100.00% 62.50%
12EW 3 E -5 +250 50.00% 61.11%
4 Małgosia - Zdzisiu 1NS 3 N +2 +200 0.00% 55.00%
2NS 2 S +1 +110 0.00% 50.00%
3NS 4 W +1 -650 0.00% 45.83%
5 Andrzej - Bartek 19NS 1 E +3 -170 0.00% 42.31%
20NS 7x E -1 +200 100.00% 46.43%
21NS 4x E -2 +300 66.67% 47.78%
6 Basia - Tadziu 16EW 4 W -1 +100 0.00% 44.79%
17EW 3 S -3 -150 33.33% 44.12%
18EW 6 S -1 -100 83.33% 46.30%
7 Rysiu - Jurek K 4EW 3 E -1 +100 16.67% 44.74%
5EW 4 N -1 -100 0.00% 42.50%
6EW 1 E +1 -120 50.00% 42.86%
wynik 42.86%
miejsce 6
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 13-04-2022 21:42:00
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com