1: Jurek - Rysiu

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Andrzej - Andrzej 1NS 4 S -6 -300 0.00% 0.00%
2NS 2 E = -110 33.33% 16.67%
2 Lila - Koper 5NS 2 N = +120 66.67% 33.33%
6NS 4x N = +590 100.00% 50.00%
4 Eliza - Waldek 13EW 3 N +2 +660 33.33% 46.67%
14EW 1 S +1 +120 0.00% 38.89%
5 Marek - Witek 15NS 6x N -2 -500 0.00% 33.33%
16NS 2 E +2 -170 83.33% 39.58%
6 Marek - Zdzisław 11EW 3 S +1 +170 33.33% 38.89%
12EW 1 N -1 -100 100.00% 45.00%
7 Zdzisław - Emil 3NS 3 N = +140 66.67% 46.97%
4NS 4x E -2 +500 100.00% 51.39%
8 Tomek - Michał 17EW 3 N -1 -50 66.67% 52.56%
18EW 2 E +1 -140 50.00% 52.38%
9 Tadeusz - Witold 7EW 3 N -1 -100 66.67% 53.33%
8EW 3 N -3 -150 100.00% 56.25%
wynik 56.25%
miejsce 3
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-06-2021 21:16:53
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

2: Andrzej - Andrzej

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Jurek - Rysiu 1EW 4 S -6 -300 100.00% 100.00%
2EW 2 E = -110 66.67% 83.33%
2 Tadeusz - Witold 11NS 4 W -2 +100 33.33% 66.67%
12NS 1 N +2 +140 83.33% 70.83%
3 Marek - Witek 7EW 1 N -1 -100 66.67% 70.00%
8EW 1 E +1 -120 66.67% 69.44%
4 Tomek - Michał 15EW 3 S +2 +660 0.00% 59.52%
16EW 1 W +4 -200 83.33% 62.50%
5 Eliza - Waldek 9NS 3 W -2 +200 33.33% 59.26%
10NS 2 S +1 +150 16.67% 55.00%
6 Zdzisław - Emil 13NS 4 S +2 +680 100.00% 59.09%
14NS 4 pasy 0 50.00% 58.33%
8 Lila - Koper 3EW 2 N +1 +110 66.67% 58.97%
4EW 3 W -2 +200 33.33% 57.14%
9 Marek - Zdzisław 5NS 1 S +1 +120 66.67% 57.78%
6NS 2 N +4 +230 66.67% 58.33%
wynik 58.33%
miejsce 2
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-06-2021 21:16:53
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

3: Eliza - Waldek

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Tadeusz - Witold 3NS 2 N +2 +170 100.00% 100.00%
4NS 3 W -1 +100 33.33% 66.67%
3 Zdzisław - Emil 11EW 5x W -2 +300 0.00% 44.44%
12EW 2 N +1 +140 16.67% 37.50%
4 Jurek - Rysiu 13NS 3 N +2 +660 66.67% 43.33%
14NS 1 S +1 +120 100.00% 52.78%
5 Andrzej - Andrzej 9EW 3 W -2 +200 66.67% 54.76%
10EW 2 S +1 +150 83.33% 58.33%
6 Tomek - Michał 1NS 2 N -2 -100 50.00% 57.41%
2NS 4 pasy 0 66.67% 58.33%
7 Marek - Zdzisław 15EW 6 S -2 -200 66.67% 59.09%
16EW 1 W +4 -200 83.33% 61.11%
8 Marek - Witek 5EW 2 S -4 -400 100.00% 64.10%
6EW 2 N +1 +140 100.00% 66.67%
9 Lila - Koper 17NS 1 S = +90 66.67% 66.67%
18NS 2 E +1 -140 50.00% 65.62%
wynik 65.62%
miejsce 1
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-06-2021 21:16:53
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

4: Tadeusz - Witold

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Eliza - Waldek 3EW 2 N +2 +170 0.00% 0.00%
4EW 3 W -1 +100 66.67% 33.33%
2 Andrzej - Andrzej 11EW 4 W -2 +100 66.67% 44.44%
12EW 1 N +2 +140 16.67% 37.50%
3 Tomek - Michał 5NS 1 S +1 +120 66.67% 43.33%
6NS 2 N +3 +200 33.33% 41.67%
4 Marek - Zdzisław 9NS 3 E = -600 0.00% 35.71%
10NS 3 S = +600 66.67% 39.58%
6 Marek - Witek 17EW 1 E = -90 100.00% 46.30%
18EW 2 E +1 -140 50.00% 46.67%
7 Lila - Koper 1NS 2 N -2 -100 50.00% 46.97%
2NS 1 E +2 -140 0.00% 43.06%
8 Zdzisław - Emil 15EW 3 N +1 +630 33.33% 42.31%
16EW 2 E +2 -170 16.67% 40.48%
9 Jurek - Rysiu 7NS 3 N -1 -100 33.33% 40.00%
8NS 3 N -3 -150 0.00% 37.50%
wynik 37.50%
miejsce 9
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-06-2021 21:16:53
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

5: -

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
wynik 50.00%
miejsce 5
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-06-2021 21:16:53
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

6: Zdzisław - Emil

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
2 Tomek - Michał 9EW 3 E -4 +400 0.00% 0.00%
10EW 3 S +2 +660 0.00% 0.00%
3 Eliza - Waldek 11NS 5x W -2 +300 100.00% 33.33%
12NS 2 N +1 +140 83.33% 45.83%
4 Lila - Koper 7EW 3 W -2 +200 0.00% 36.67%
8EW 2 E -3 +150 33.33% 36.11%
5 Marek - Zdzisław 17NS 2 N = +110 100.00% 45.24%
18NS 2 E +1 -140 50.00% 45.83%
6 Andrzej - Andrzej 13EW 4 S +2 +680 0.00% 40.74%
14EW 4 pasy 0 50.00% 41.67%
7 Jurek - Rysiu 3EW 3 N = +140 33.33% 40.91%
4EW 4x E -2 +500 0.00% 37.50%
8 Tadeusz - Witold 15NS 3 N +1 +630 66.67% 39.74%
16NS 2 E +2 -170 83.33% 42.86%
9 Marek - Witek 1NS 2 N -1 -50 100.00% 46.67%
2NS 1 N = +90 100.00% 50.00%
wynik 50.00%
miejsce 5
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-06-2021 21:16:53
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

7: Marek - Zdzisław

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Tomek - Michał 7NS 2 N -1 -100 33.33% 33.33%
8NS 4x E -4 +800 100.00% 66.67%
2 Marek - Witek 3EW 2 N = +90 100.00% 77.78%
4EW 1 W = -90 100.00% 83.33%
3 Lila - Koper 13NS 4 S +1 +650 16.67% 70.00%
14NS 4 pasy 0 50.00% 66.67%
4 Tadeusz - Witold 9EW 3 E = -600 100.00% 71.43%
10EW 3 S = +600 33.33% 66.67%
5 Zdzisław - Emil 17EW 2 N = +110 0.00% 59.26%
18EW 2 E +1 -140 50.00% 58.33%
6 Jurek - Rysiu 11NS 3 S +1 +170 66.67% 59.09%
12NS 1 N -1 -100 0.00% 54.17%
7 Eliza - Waldek 15NS 6 S -2 -200 33.33% 52.56%
16NS 1 W +4 -200 16.67% 50.00%
9 Andrzej - Andrzej 5EW 1 S +1 +120 33.33% 48.89%
6EW 2 N +4 +230 33.33% 47.92%
wynik 47.92%
miejsce 8
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-06-2021 21:16:53
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

8: Tomek - Michał

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Marek - Zdzisław 7EW 2 N -1 -100 66.67% 66.67%
8EW 4x E -4 +800 0.00% 33.33%
2 Zdzisław - Emil 9NS 3 E -4 +400 100.00% 55.56%
10NS 3 S +2 +660 100.00% 66.67%
3 Tadeusz - Witold 5EW 1 S +1 +120 33.33% 60.00%
6EW 2 N +3 +200 66.67% 61.11%
4 Andrzej - Andrzej 15NS 3 S +2 +660 100.00% 66.67%
16NS 1 W +4 -200 16.67% 60.42%
5 Lila - Koper 11EW 2 W +1 -110 100.00% 64.81%
12EW 1 S = +90 66.67% 65.00%
6 Eliza - Waldek 1EW 2 N -2 -100 50.00% 63.64%
2EW 4 pasy 0 33.33% 61.11%
7 Marek - Witek 13NS 4 N +1 +650 16.67% 57.69%
14NS 3 S -2 -100 0.00% 53.57%
8 Jurek - Rysiu 17NS 3 N -1 -50 33.33% 52.22%
18NS 2 E +1 -140 50.00% 52.08%
wynik 52.08%
miejsce 4
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-06-2021 21:16:53
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

9: Lila - Koper

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Marek - Witek 9NS 3 E -3 +300 66.67% 66.67%
10NS 2 N +1 +150 16.67% 41.67%
2 Jurek - Rysiu 5EW 2 N = +120 33.33% 38.89%
6EW 4x N = +590 0.00% 29.17%
3 Marek - Zdzisław 13EW 4 S +1 +650 83.33% 40.00%
14EW 4 pasy 0 50.00% 41.67%
4 Zdzisław - Emil 7NS 3 W -2 +200 100.00% 50.00%
8NS 2 E -3 +150 66.67% 52.08%
5 Tomek - Michał 11NS 2 W +1 -110 0.00% 46.30%
12NS 1 S = +90 33.33% 45.00%
7 Tadeusz - Witold 1EW 2 N -2 -100 50.00% 45.45%
2EW 1 E +2 -140 100.00% 50.00%
8 Andrzej - Andrzej 3NS 2 N +1 +110 33.33% 48.72%
4NS 3 W -2 +200 66.67% 50.00%
9 Eliza - Waldek 17EW 1 S = +90 33.33% 48.89%
18EW 2 E +1 -140 50.00% 48.96%
wynik 48.96%
miejsce 7
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-06-2021 21:16:53
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com

10: Marek - Witek

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Lila - Koper 9EW 3 E -3 +300 33.33% 33.33%
10EW 2 N +1 +150 83.33% 58.33%
2 Marek - Zdzisław 3NS 2 N = +90 0.00% 38.89%
4NS 1 W = -90 0.00% 29.17%
3 Andrzej - Andrzej 7NS 1 N -1 -100 33.33% 30.00%
8NS 1 E +1 -120 33.33% 30.56%
5 Jurek - Rysiu 15EW 6x N -2 -500 100.00% 40.48%
16EW 2 E +2 -170 16.67% 37.50%
6 Tadeusz - Witold 17NS 1 E = -90 0.00% 33.33%
18NS 2 E +1 -140 50.00% 35.00%
7 Tomek - Michał 13EW 4 N +1 +650 83.33% 39.39%
14EW 3 S -2 -100 100.00% 44.44%
8 Eliza - Waldek 5NS 2 S -4 -400 0.00% 41.03%
6NS 2 N +1 +140 0.00% 38.10%
9 Zdzisław - Emil 1EW 2 N -1 -50 0.00% 35.56%
2EW 1 N = +90 0.00% 33.33%
wynik 33.33%
miejsce 10
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 16-06-2021 21:16:53
Sędzia: Andrzej Wielgosz , e-mail: aquax1234@gmail.com