1: Andrzej - Andrzej

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Maciej R - Piotr 1NS 3 S -1 -50 20.00% 20.00%
2NS 3 S -3 -300 0.00% 10.00%
2 Ricardo D - Jerzy K 3NS 3 W -1 +100 100.00% 40.00%
4NS 3 W -1 +100 80.00% 50.00%
3 Marek W - Witek 5NS 4 E -2 +100 80.00% 56.00%
6NS 3 E = -600 60.00% 56.67%
4 Dżoana - Jacek 7NS 4 W = -620 30.00% 52.86%
8NS 1 S -1 -50 10.00% 47.50%
5 Eliza - Waldi 9NS 2 N +1 +140 20.00% 44.44%
10NS 2 N -1 -100 0.00% 40.00%
6 Halina - Jurek W 11NS 3x E -1 +100 0.00% 36.36%
12NS 3 E +1 -430 30.00% 35.83%
7 Wiesiu - Janusz 13NS 3 W = -600 100.00% 40.77%
14NS 3 S = +110 50.00% 41.43%
8 Tadeusz - Zdzisław 15NS 1 W +3 -170 0.00% 38.67%
16NS 3 S +1 +170 80.00% 41.25%
9 Zdzisiu F - Marek 17NS 2 S = +90 100.00% 44.71%
18NS 3 W -2 +100 100.00% 47.78%
10 Tadziu L - Witold D 19NS 2 N = +120 100.00% 50.53%
20NS 3 N +2 +660 70.00% 51.50%
11 Lila - Andrzej 21NS 1 W = -90 20.00% 50.00%
22NS 3 N +1 +430 100.00% 52.27%
wynik 52.27%
miejsce 6
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 02-10-2019 22:02:31
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

2: Maciej R - Piotr

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Andrzej - Andrzej 1EW 3 S -1 -50 80.00% 80.00%
2EW 3 S -3 -300 100.00% 90.00%
2 Wiesiu - Janusz 7EW 2 E +2 -130 10.00% 63.33%
8EW 3 N -1 -50 90.00% 70.00%
3 Tadziu L - Witold D 21NS 1 E = -80 40.00% 64.00%
22NS 2 N -1 -50 0.00% 53.33%
4 Tadeusz - Zdzisław 19EW 4 pasy 0 30.00% 50.00%
20EW 5 N = +660 30.00% 47.50%
5 Marek W - Witek 3EW 1 E +1 -120 30.00% 45.56%
4EW 2 N +2 +170 0.00% 41.00%
6 Zdzisiu F - Marek 9EW 3 N +1 +170 50.00% 41.82%
10EW 2 S +2 +170 20.00% 40.00%
7 Halina - Jurek W 17NS 2 N -1 -50 40.00% 40.00%
18NS 3 E +1 -430 20.00% 38.57%
8 Eliza - Waldi 5NS 2 E +1 -140 60.00% 40.00%
6NS 4 E = -620 40.00% 40.00%
9 Dżoana - Jacek 15NS 2 W +1 -140 30.00% 39.41%
16NS 2 W +2 -170 0.00% 37.22%
10 Lila - Andrzej 11EW 4 N +1 +150 50.00% 37.89%
12EW 3 E = -400 10.00% 36.50%
11 Ricardo D - Jerzy K 13NS 3 E +3 -690 30.00% 36.19%
14NS 3 N +1 +130 90.00% 38.64%
wynik 38.64%
miejsce 11
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 02-10-2019 22:02:31
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

3: Halina - Jurek W

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Lila - Andrzej 5NS 3 N = +140 100.00% 100.00%
6NS 3 E +2 -660 10.00% 55.00%
2 Tadziu L - Witold D 15NS 2 E -1 +50 90.00% 66.67%
16NS 3 N = +140 50.00% 62.50%
3 Zdzisiu F - Marek 3NS 2 W +1 -150 30.00% 56.00%
4NS 2 S -1 -100 60.00% 56.67%
4 Eliza - Waldi 21EW 1 N = +90 0.00% 48.57%
22EW 2 N +2 +180 40.00% 47.50%
5 Wiesiu - Janusz 1NS 4 E -3 +150 80.00% 51.11%
2NS 3 N = +140 100.00% 56.00%
6 Andrzej - Andrzej 11EW 3x E -1 +100 100.00% 60.00%
12EW 3 E +1 -430 70.00% 60.83%
7 Maciej R - Piotr 17EW 2 N -1 -50 60.00% 60.77%
18EW 3 E +1 -430 80.00% 62.14%
8 Dżoana - Jacek 9NS 2 N = +110 0.00% 58.00%
10NS 2 N +1 +140 60.00% 58.12%
9 Ricardo D - Jerzy K 7EW 4 E = -620 70.00% 58.82%
8EW 3 N = +140 20.00% 56.67%
10 Tadeusz - Zdzisław 13EW 6 E = -1440 100.00% 58.95%
14EW 3 S -1 -50 90.00% 60.50%
11 Marek W - Witek 19EW 2 E +1 -140 80.00% 61.43%
20EW 3 N +2 +660 30.00% 60.00%
wynik 60.00%
miejsce 1
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 02-10-2019 22:02:31
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

4: Lila - Andrzej

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Halina - Jurek W 5EW 3 N = +140 0.00% 0.00%
6EW 3 E +2 -660 90.00% 45.00%
2 Zdzisiu F - Marek 19NS 3 S -2 -100 40.00% 43.33%
20NS 3 S +1 +630 20.00% 37.50%
3 Wiesiu - Janusz 17EW 2 N -2 -100 100.00% 50.00%
18EW 3 E = -400 40.00% 48.33%
4 Ricardo D - Jerzy K 1EW 3 E -1 +50 50.00% 48.57%
2EW 3 N -1 -100 60.00% 50.00%
5 Tadeusz - Zdzisław 7EW 4 E = -620 70.00% 52.22%
8EW 3 N = +140 20.00% 49.00%
6 Eliza - Waldi 15NS 2 W -1 +50 90.00% 52.73%
16NS 2 S +1 +140 50.00% 52.50%
7 Dżoana - Jacek 3NS 1 W +1 -120 70.00% 53.85%
4NS 2 E +1 -140 40.00% 52.86%
8 Marek W - Witek 13NS 3 E +3 -690 30.00% 51.33%
14NS 3 N -1 -50 10.00% 48.75%
9 Tadziu L - Witold D 9EW 3 N +2 +200 10.00% 46.47%
10EW 2 N = +110 60.00% 47.22%
10 Maciej R - Piotr 11NS 4 N +1 +150 50.00% 47.37%
12NS 3 E = -400 90.00% 49.50%
11 Andrzej - Andrzej 21EW 1 W = -90 80.00% 50.95%
22EW 3 N +1 +430 0.00% 48.64%
wynik 48.64%
miejsce 8
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 02-10-2019 22:02:31
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

5: Eliza - Waldi

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Zdzisiu F - Marek 13NS 4 W +2 -680 70.00% 70.00%
14NS 4 N = +130 90.00% 80.00%
2 Tadeusz - Zdzisław 1NS 3 E -1 +50 50.00% 70.00%
2NS 2 E +1 -140 20.00% 57.50%
3 Dżoana - Jacek 19EW 4 pasy 0 30.00% 52.00%
20EW 3 N +2 +660 30.00% 48.33%
4 Halina - Jurek W 21NS 1 N = +90 100.00% 55.71%
22NS 2 N +2 +180 60.00% 56.25%
5 Andrzej - Andrzej 9EW 2 N +1 +140 80.00% 58.89%
10EW 2 N -1 -100 100.00% 63.00%
6 Lila - Andrzej 15EW 2 W -1 +50 10.00% 58.18%
16EW 2 S +1 +140 50.00% 57.50%
7 Marek W - Witek 7NS 4 W = -130 90.00% 60.00%
8NS 3 S = +140 80.00% 61.43%
8 Maciej R - Piotr 5EW 2 E +1 -140 40.00% 60.00%
6EW 4 E = -620 60.00% 60.00%
9 Wiesiu - Janusz 11EW 4 S = +130 80.00% 61.18%
12EW 3 E +2 -460 100.00% 63.33%
10 Ricardo D - Jerzy K 17EW 2 N -1 -50 60.00% 63.16%
18EW 3 E +1 -430 80.00% 64.00%
11 Tadziu L - Witold D 3NS 1 W +2 -150 30.00% 62.38%
4NS 2x E +2 -1090 0.00% 59.55%
wynik 59.55%
miejsce 2
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 02-10-2019 22:02:31
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

6: Zdzisiu F - Marek

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Eliza - Waldi 13EW 4 W +2 -680 30.00% 30.00%
14EW 4 N = +130 10.00% 20.00%
2 Lila - Andrzej 19EW 3 S -2 -100 60.00% 33.33%
20EW 3 S +1 +630 80.00% 45.00%
3 Halina - Jurek W 3EW 2 W +1 -150 70.00% 50.00%
4EW 2 S -1 -100 40.00% 48.33%
4 Marek W - Witek 11NS 3 N +3 +490 90.00% 54.29%
12NS 4 W = -420 60.00% 55.00%
5 Ricardo D - Jerzy K 21NS 1 W +2 -150 0.00% 48.89%
22NS 2 N +1 +150 30.00% 47.00%
6 Maciej R - Piotr 9NS 3 N +1 +170 50.00% 47.27%
10NS 2 S +2 +170 80.00% 50.00%
7 Tadeusz - Zdzisław 5EW 2 E +2 -170 70.00% 51.54%
6EW 3 E +2 -660 90.00% 54.29%
8 Tadziu L - Witold D 7NS 4 E = -620 30.00% 52.67%
8NS 3 S = +110 40.00% 51.88%
9 Andrzej - Andrzej 17EW 2 S = +90 0.00% 48.82%
18EW 3 W -2 +100 0.00% 46.11%
10 Dżoana - Jacek 1EW 3 E = -140 100.00% 48.95%
2EW 3 W -1 +50 40.00% 48.50%
11 Wiesiu - Janusz 15NS 4 pasy 0 60.00% 49.05%
16NS 3 W -2 +200 100.00% 51.36%
wynik 51.36%
miejsce 7
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 02-10-2019 22:02:31
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

7: Ricardo D - Jerzy K

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Marek W - Witek 15NS 2 E +1 -140 30.00% 30.00%
16NS 3 E -1 +100 20.00% 25.00%
2 Andrzej - Andrzej 3EW 3 W -1 +100 0.00% 16.67%
4EW 3 W -1 +100 20.00% 17.50%
3 Tadeusz - Zdzisław 9EW 3 S +1 +170 50.00% 24.00%
10EW 3 E -1 +100 80.00% 33.33%
4 Lila - Andrzej 1NS 3 E -1 +50 50.00% 35.71%
2NS 3 N -1 -100 40.00% 36.25%
5 Zdzisiu F - Marek 21EW 1 W +2 -150 100.00% 43.33%
22EW 2 N +1 +150 70.00% 46.00%
6 Dżoana - Jacek 5EW 2 E +3 -200 100.00% 50.91%
6EW 2 E +2 -180 20.00% 48.33%
7 Tadziu L - Witold D 11EW 3 N +2 +150 50.00% 48.46%
12EW 3 E = -400 10.00% 45.71%
8 Wiesiu - Janusz 19NS 2 E +2 -170 0.00% 42.67%
20NS 5 N -1 -100 0.00% 40.00%
9 Halina - Jurek W 7NS 4 E = -620 30.00% 39.41%
8NS 3 N = +140 80.00% 41.67%
10 Eliza - Waldi 17NS 2 N -1 -50 40.00% 41.58%
18NS 3 E +1 -430 20.00% 40.50%
11 Maciej R - Piotr 13EW 3 E +3 -690 70.00% 41.90%
14EW 3 N +1 +130 10.00% 40.45%
wynik 40.45%
miejsce 10
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 02-10-2019 22:02:31
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

8: Marek W - Witek

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Ricardo D - Jerzy K 15EW 2 E +1 -140 70.00% 70.00%
16EW 3 E -1 +100 80.00% 75.00%
2 Dżoana - Jacek 17NS 1 S = +80 80.00% 76.67%
18NS 3 W +1 -430 20.00% 62.50%
3 Andrzej - Andrzej 5EW 4 E -2 +100 20.00% 54.00%
6EW 3 E = -600 40.00% 51.67%
4 Zdzisiu F - Marek 11EW 3 N +3 +490 10.00% 45.71%
12EW 4 W = -420 40.00% 45.00%
5 Maciej R - Piotr 3NS 1 E +1 -120 70.00% 47.78%
4NS 2 N +2 +170 100.00% 53.00%
6 Tadziu L - Witold D 1EW 4x E -2 +300 0.00% 48.18%
2EW 2 N = +110 20.00% 45.83%
7 Eliza - Waldi 7EW 4 W = -130 10.00% 43.08%
8EW 3 S = +140 20.00% 41.43%
8 Lila - Andrzej 13EW 3 E +3 -690 70.00% 43.33%
14EW 3 N -1 -50 90.00% 46.25%
9 Tadeusz - Zdzisław 21NS 1 W -1 +50 70.00% 47.65%
22NS 3 S = +400 80.00% 49.44%
10 Wiesiu - Janusz 9NS 2 E -2 +200 90.00% 51.58%
10NS 2 E -2 +200 100.00% 54.00%
11 Halina - Jurek W 19NS 2 E +1 -140 20.00% 52.38%
20NS 3 N +2 +660 70.00% 53.18%
wynik 53.18%
miejsce 5
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 02-10-2019 22:02:31
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

9: Tadziu L - Witold D

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Tadeusz - Zdzisław 17NS 1 S -1 -50 40.00% 40.00%
18NS 2 W +3 -150 80.00% 60.00%
2 Halina - Jurek W 15EW 2 E -1 +50 10.00% 43.33%
16EW 3 N = +140 50.00% 45.00%
3 Maciej R - Piotr 21EW 1 E = -80 60.00% 48.00%
22EW 2 N -1 -50 100.00% 56.67%
4 Wiesiu - Janusz 5EW 2 E +2 -170 70.00% 58.57%
6EW 5 E -1 +100 0.00% 51.25%
5 Dżoana - Jacek 13NS 4 W +2 -680 70.00% 53.33%
14NS 3 N = +110 50.00% 53.00%
6 Marek W - Witek 1NS 4x E -2 +300 100.00% 57.27%
2NS 2 N = +110 80.00% 59.17%
7 Ricardo D - Jerzy K 11NS 3 N +2 +150 50.00% 58.46%
12NS 3 E = -400 90.00% 60.71%
8 Zdzisiu F - Marek 7EW 4 E = -620 70.00% 61.33%
8EW 3 S = +110 60.00% 61.25%
9 Lila - Andrzej 9NS 3 N +2 +200 90.00% 62.94%
10NS 2 N = +110 40.00% 61.67%
10 Andrzej - Andrzej 19EW 2 N = +120 0.00% 58.42%
20EW 3 N +2 +660 30.00% 57.00%
11 Eliza - Waldi 3EW 1 W +2 -150 70.00% 57.62%
4EW 2x E +2 -1090 100.00% 59.55%
wynik 59.55%
miejsce 2
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 02-10-2019 22:02:31
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

10: Tadeusz - Zdzisław

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Tadziu L - Witold D 17EW 1 S -1 -50 60.00% 60.00%
18EW 2 W +3 -150 20.00% 40.00%
2 Eliza - Waldi 1EW 3 E -1 +50 50.00% 43.33%
2EW 2 E +1 -140 80.00% 52.50%
3 Ricardo D - Jerzy K 9NS 3 S +1 +170 50.00% 52.00%
10NS 3 E -1 +100 20.00% 46.67%
4 Maciej R - Piotr 19NS 4 pasy 0 70.00% 50.00%
20NS 5 N = +660 70.00% 52.50%
5 Lila - Andrzej 7NS 4 E = -620 30.00% 50.00%
8NS 3 N = +140 80.00% 53.00%
6 Wiesiu - Janusz 3EW 3 W = -600 100.00% 57.27%
4EW 3x S -2 -500 80.00% 59.17%
7 Zdzisiu F - Marek 5NS 2 E +2 -170 30.00% 56.92%
6NS 3 E +2 -660 10.00% 53.57%
8 Andrzej - Andrzej 15EW 1 W +3 -170 100.00% 56.67%
16EW 3 S +1 +170 20.00% 54.38%
9 Marek W - Witek 21EW 1 W -1 +50 30.00% 52.94%
22EW 3 S = +400 20.00% 51.11%
10 Halina - Jurek W 13NS 6 E = -1440 0.00% 48.42%
14NS 3 S -1 -50 10.00% 46.50%
11 Dżoana - Jacek 11EW 3 N +3 +490 10.00% 44.76%
12EW 3 E +1 -430 70.00% 45.91%
wynik 45.91%
miejsce 9
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 02-10-2019 22:02:31
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

11: Dżoana - Jacek

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Wiesiu - Janusz 21NS 1 W -1 +50 70.00% 70.00%
22NS 1 N +2 +150 30.00% 50.00%
2 Marek W - Witek 17EW 1 S = +80 20.00% 40.00%
18EW 3 W +1 -430 80.00% 50.00%
3 Eliza - Waldi 19NS 4 pasy 0 70.00% 54.00%
20NS 3 N +2 +660 70.00% 56.67%
4 Andrzej - Andrzej 7EW 4 W = -620 70.00% 58.57%
8EW 1 S -1 -50 90.00% 62.50%
5 Tadziu L - Witold D 13EW 4 W +2 -680 30.00% 58.89%
14EW 3 N = +110 50.00% 58.00%
6 Ricardo D - Jerzy K 5NS 2 E +3 -200 0.00% 52.73%
6NS 2 E +2 -180 80.00% 55.00%
7 Lila - Andrzej 3EW 1 W +1 -120 30.00% 53.08%
4EW 2 E +1 -140 60.00% 53.57%
8 Halina - Jurek W 9EW 2 N = +110 100.00% 56.67%
10EW 2 N +1 +140 40.00% 55.62%
9 Maciej R - Piotr 15EW 2 W +1 -140 70.00% 56.47%
16EW 2 W +2 -170 100.00% 58.89%
10 Zdzisiu F - Marek 1NS 3 E = -140 0.00% 55.79%
2NS 3 W -1 +50 60.00% 56.00%
11 Tadeusz - Zdzisław 11NS 3 N +3 +490 90.00% 57.62%
12NS 3 E +1 -430 30.00% 56.36%
wynik 56.36%
miejsce 4
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 02-10-2019 22:02:31
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

12: Wiesiu - Janusz

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Dżoana - Jacek 21EW 1 W -1 +50 30.00% 30.00%
22EW 1 N +2 +150 70.00% 50.00%
2 Maciej R - Piotr 7NS 2 E +2 -130 90.00% 63.33%
8NS 3 N -1 -50 10.00% 50.00%
3 Lila - Andrzej 17NS 2 N -2 -100 0.00% 40.00%
18NS 3 E = -400 60.00% 43.33%
4 Tadziu L - Witold D 5NS 2 E +2 -170 30.00% 41.43%
6NS 5 E -1 +100 100.00% 48.75%
5 Halina - Jurek W 1EW 4 E -3 +150 20.00% 45.56%
2EW 3 N = +140 0.00% 41.00%
6 Tadeusz - Zdzisław 3NS 3 W = -600 0.00% 37.27%
4NS 3x S -2 -500 20.00% 35.83%
7 Andrzej - Andrzej 13EW 3 W = -600 0.00% 33.08%
14EW 3 S = +110 50.00% 34.29%
8 Ricardo D - Jerzy K 19EW 2 E +2 -170 100.00% 38.67%
20EW 5 N -1 -100 100.00% 42.50%
9 Eliza - Waldi 11NS 4 S = +130 20.00% 41.18%
12NS 3 E +2 -460 0.00% 38.89%
10 Marek W - Witek 9EW 2 E -2 +200 10.00% 37.37%
10EW 2 E -2 +200 0.00% 35.50%
11 Zdzisiu F - Marek 15EW 4 pasy 0 40.00% 35.71%
16EW 3 W -2 +200 0.00% 34.09%
wynik 34.09%
miejsce 12
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 02-10-2019 22:02:31
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com