1: Andrzej - Andrzej

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Tadziu - Witold 1NS 1 N +1 +120 100.00% 100.00%
2NS 6 N = +1440 83.33% 91.67%
2 Tadziu - Zdzisiu 5NS 4 N -2 -200 0.00% 61.11%
6NS 1 E +1 -120 0.00% 45.83%
4 Halina - Jurek 13EW 3 E +3 -690 100.00% 56.67%
14EW 4 S = +420 50.00% 55.56%
5 Wiesiu - Janusz 15NS 4 N -1 -100 16.67% 50.00%
16NS 3 N -1 -50 66.67% 52.08%
6 Witek B - Marek W 11EW 4x N -2 -300 100.00% 57.41%
12EW 4x W = -590 83.33% 60.00%
7 Dżoana - Jacek 3NS 2 E -2 +200 100.00% 63.64%
4NS 3 S = +140 100.00% 66.67%
8 Rysiu - Jurek K 17EW 2 N = +120 0.00% 61.54%
18EW 4 W = -420 66.67% 61.90%
9 Eliza - Waldek 7EW 3 E +1 -130 100.00% 64.44%
8EW 3 N +1 +430 33.33% 62.50%
wynik 62.50%
miejsce 2
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 04-09-2019 21:43:46
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

2: Tadziu - Witold

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Andrzej - Andrzej 1EW 1 N +1 +120 0.00% 0.00%
2EW 6 N = +1440 16.67% 8.33%
2 Eliza - Waldek 11NS 4 W -1 +50 66.67% 27.78%
12NS 2 W +2 -170 66.67% 37.50%
3 Wiesiu - Janusz 7EW 1 E +1 -120 66.67% 43.33%
8EW 3 N +1 +130 66.67% 47.22%
4 Rysiu - Jurek K 15EW 4 S -1 -100 83.33% 52.38%
16EW 4 E -1 +100 0.00% 45.83%
5 Halina - Jurek 9NS 3 E = -600 33.33% 44.44%
10NS 3 S -1 -100 16.67% 41.67%
6 Dżoana - Jacek 13NS 3 E +2 -200 66.67% 43.94%
14NS 4 N = +420 50.00% 44.44%
8 Tadziu - Zdzisiu 3EW 4x S -1 -100 83.33% 47.44%
4EW 3 W +1 -170 66.67% 48.81%
9 Witek B - Marek W 5NS 4 S +2 +680 83.33% 51.11%
6NS 3 E -2 +200 100.00% 54.17%
wynik 54.17%
miejsce 3
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 04-09-2019 21:43:46
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

3: Halina - Jurek

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Eliza - Waldek 3NS 3 W -1 +100 66.67% 66.67%
4NS 4 W = -620 0.00% 33.33%
3 Dżoana - Jacek 11EW 4 S -1 -50 66.67% 44.44%
12EW 4x W = -590 83.33% 54.17%
4 Andrzej - Andrzej 13NS 3 E +3 -690 0.00% 43.33%
14NS 4 S = +420 50.00% 44.44%
5 Tadziu - Witold 9EW 3 E = -600 66.67% 47.62%
10EW 3 S -1 -100 83.33% 52.08%
6 Rysiu - Jurek K 1NS 3 N = +110 50.00% 51.85%
2NS 6 N = +1430 33.33% 50.00%
7 Witek B - Marek W 15EW 3 E -1 +50 33.33% 48.48%
16EW 3 E +1 -170 100.00% 52.78%
8 Wiesiu - Janusz 5EW 2 N +3 +200 66.67% 53.85%
6EW 1 E = -90 66.67% 54.76%
9 Tadziu - Zdzisiu 17NS 2 E -2 +100 66.67% 55.56%
18NS 4 W = -420 33.33% 54.17%
wynik 54.17%
miejsce 3
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 04-09-2019 21:43:46
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

4: Eliza - Waldek

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Halina - Jurek 3EW 3 W -1 +100 33.33% 33.33%
4EW 4 W = -620 100.00% 66.67%
2 Tadziu - Witold 11EW 4 W -1 +50 33.33% 55.56%
12EW 2 W +2 -170 33.33% 50.00%
3 Rysiu - Jurek K 5NS 4 S +2 +680 83.33% 56.67%
6NS 1 E -1 +100 66.67% 58.33%
4 Witek B - Marek W 9NS 3 W = -600 33.33% 54.76%
10NS 3 N +1 +630 100.00% 60.42%
6 Wiesiu - Janusz 17EW 1 E = -80 100.00% 64.81%
18EW 1 W +3 -170 0.00% 58.33%
7 Tadziu - Zdzisiu 1NS 1 N = +90 0.00% 53.03%
2NS 4 N +2 +680 0.00% 48.61%
8 Dżoana - Jacek 15EW 4 W -6 +300 0.00% 44.87%
16EW 4 S -2 -100 66.67% 46.43%
9 Andrzej - Andrzej 7NS 3 E +1 -130 0.00% 43.33%
8NS 3 N +1 +430 66.67% 44.79%
wynik 44.79%
miejsce 6
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 04-09-2019 21:43:46
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

5: -

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
wynik 50.00%
miejsce 5
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 04-09-2019 21:43:46
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

6: Dżoana - Jacek

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
2 Rysiu - Jurek K 9EW 3 W = -600 66.67% 66.67%
10EW 2 S -1 -100 83.33% 75.00%
3 Halina - Jurek 11NS 4 S -1 -50 33.33% 61.11%
12NS 4x W = -590 16.67% 50.00%
4 Tadziu - Zdzisiu 7EW 2 E = -90 33.33% 46.67%
8EW 3 N +2 +460 0.00% 38.89%
5 Witek B - Marek W 17NS 1 S -1 -50 33.33% 38.10%
18NS 4 W = -420 33.33% 37.50%
6 Tadziu - Witold 13EW 3 E +2 -200 33.33% 37.04%
14EW 4 N = +420 50.00% 38.33%
7 Andrzej - Andrzej 3EW 2 E -2 +200 0.00% 34.85%
4EW 3 S = +140 0.00% 31.94%
8 Eliza - Waldek 15NS 4 W -6 +300 100.00% 37.18%
16NS 4 S -2 -100 33.33% 36.90%
9 Wiesiu - Janusz 1NS 3 S = +110 50.00% 37.78%
2NS 6 N = +1440 83.33% 40.62%
wynik 40.63%
miejsce 8
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 04-09-2019 21:43:46
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

7: Witek B - Marek W

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Rysiu - Jurek K 7NS 3 E -2 +200 100.00% 100.00%
8NS 3 N -1 -50 0.00% 50.00%
2 Wiesiu - Janusz 3EW 2 N -2 -100 83.33% 61.11%
4EW 2 E = -110 33.33% 54.17%
3 Tadziu - Zdzisiu 13NS 4 W = -620 33.33% 50.00%
14NS 4 S +1 +450 100.00% 58.33%
4 Eliza - Waldek 9EW 3 W = -600 66.67% 59.52%
10EW 3 N +1 +630 0.00% 52.08%
5 Dżoana - Jacek 17EW 1 S -1 -50 66.67% 53.70%
18EW 4 W = -420 66.67% 55.00%
6 Andrzej - Andrzej 11NS 4x N -2 -300 0.00% 50.00%
12NS 4x W = -590 16.67% 47.22%
7 Halina - Jurek 15NS 3 E -1 +50 66.67% 48.72%
16NS 3 E +1 -170 0.00% 45.24%
9 Tadziu - Witold 5EW 4 S +2 +680 16.67% 43.33%
6EW 3 E -2 +200 0.00% 40.62%
wynik 40.62%
miejsce 8
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 04-09-2019 21:43:46
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

8: Rysiu - Jurek K

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Witek B - Marek W 7EW 3 E -2 +200 0.00% 0.00%
8EW 3 N -1 -50 100.00% 50.00%
2 Dżoana - Jacek 9NS 3 W = -600 33.33% 44.44%
10NS 2 S -1 -100 16.67% 37.50%
3 Eliza - Waldek 5EW 4 S +2 +680 16.67% 33.33%
6EW 1 E -1 +100 33.33% 33.33%
4 Tadziu - Witold 15NS 4 S -1 -100 16.67% 30.95%
16NS 4 E -1 +100 100.00% 39.58%
5 Tadziu - Zdzisiu 11EW 3 S +1 +130 0.00% 35.19%
12EW 3 W = -140 0.00% 31.67%
6 Halina - Jurek 1EW 3 N = +110 50.00% 33.33%
2EW 6 N = +1430 66.67% 36.11%
7 Wiesiu - Janusz 13NS 2 E = -110 100.00% 41.03%
14NS 3 N +2 +200 0.00% 38.10%
8 Andrzej - Andrzej 17NS 2 N = +120 100.00% 42.22%
18NS 4 W = -420 33.33% 41.67%
wynik 41.67%
miejsce 7
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 04-09-2019 21:43:46
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

9: Tadziu - Zdzisiu

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Wiesiu - Janusz 9NS 2 W +1 -150 100.00% 100.00%
10NS 3 S = +600 66.67% 83.33%
2 Andrzej - Andrzej 5EW 4 N -2 -200 100.00% 88.89%
6EW 1 E +1 -120 100.00% 91.67%
3 Witek B - Marek W 13EW 4 W = -620 66.67% 86.67%
14EW 4 S +1 +450 0.00% 72.22%
4 Dżoana - Jacek 7NS 2 E = -90 66.67% 71.43%
8NS 3 N +2 +460 100.00% 75.00%
5 Rysiu - Jurek K 11NS 3 S +1 +130 100.00% 77.78%
12NS 3 W = -140 100.00% 80.00%
7 Eliza - Waldek 1EW 1 N = +90 100.00% 81.82%
2EW 4 N +2 +680 100.00% 83.33%
8 Tadziu - Witold 3NS 4x S -1 -100 16.67% 78.21%
4NS 3 W +1 -170 33.33% 75.00%
9 Halina - Jurek 17EW 2 E -2 +100 33.33% 72.22%
18EW 4 W = -420 66.67% 71.87%
wynik 71.88%
miejsce 1
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 04-09-2019 21:43:46
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com

10: Wiesiu - Janusz

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra lew zapis wynik bieżący
1 Tadziu - Zdzisiu 9EW 2 W +1 -150 0.00% 0.00%
10EW 3 S = +600 33.33% 16.67%
2 Witek B - Marek W 3NS 2 N -2 -100 16.67% 16.67%
4NS 2 E = -110 66.67% 29.17%
3 Tadziu - Witold 7NS 1 E +1 -120 33.33% 30.00%
8NS 3 N +1 +130 33.33% 30.56%
5 Andrzej - Andrzej 15EW 4 N -1 -100 83.33% 38.10%
16EW 3 N -1 -50 33.33% 37.50%
6 Eliza - Waldek 17NS 1 E = -80 0.00% 33.33%
18NS 1 W +3 -170 100.00% 40.00%
7 Rysiu - Jurek K 13EW 2 E = -110 0.00% 36.36%
14EW 3 N +2 +200 100.00% 41.67%
8 Halina - Jurek 5NS 2 N +3 +200 33.33% 41.03%
6NS 1 E = -90 33.33% 40.48%
9 Dżoana - Jacek 1EW 3 S = +110 50.00% 41.11%
2EW 6 N = +1440 16.67% 39.58%
wynik 39.58%
miejsce 10
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 04-09-2019 21:43:46
Sędzia: AW , e-mail: aquax1234@gmail.com